מדיניות ותקנון האתר

מדיניות החזרת מוצרים
1. ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981
2. ניתן לבצע החלפה/החזרה של פריטים שלא נלבשו ולא הוסרה מהם תווית המחיר ולא נעשה בהם כל שימוש ו/או שינוי עד 14 ימים ממועד קבלת המשלוח.
3. לחברה שיקול הדעת הבלעדי לגבי מצב המוצר שהוחזר.
החלפה/החזרה באמצעות שליח עד הבית בעלות של 50 ₪.

4.החלפה/החזרה באיסוף עצמי תהא ללא עלות, ובתיאום מראש בטלפון 050-9052589.

5. מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק ממבצע והמשתמש רצה להחזירם יזוכו בהתאם לסכום המקורי ששולם ע”י הלקוח. מוצרים שנרכשו במבצע ניתן להחזיר עד 7 ימים מיום הרכישה.
6.החזר כספי יינתן דרך אמצעי התשלום בו בוצעה העסקה ועד 14 ימים מיום החזרת המוצר הנרכש.
במידה והפריט נמצא בשימוש לא סביר (שפשופים,שריטות,כתמים,וכדומה) המוצר לא יזוכה. יש להציג חשבונית העסקה שנשלחה במייל ופרטי לקוח
7. אין אפשרות להחזיר מוצר בודד שנרכש כחלק מסט/חליפה/ערכה.
8. מוצרי הלבשה תחתונה ובגדי ים לא ניתנים להחזרה/החלפה

מדיניות משלוחים
שירות המשלוחים יעשה באמצעות הדרכים הבאות:
1. איסוף עצמי ללא עלות בתיאום מראש בשעות פעילות החברה בימים א’-ה’ בין השעות 10:00-19:00, ו’ – 10:00-14:30
2. שליחות עד בית הלקוח – בעלות של 40 ₪. משלוח לנקודת מסירה ב23₪ .  בקניה מעל 399 ₪ משלוח חינם.
3.החברה תדאג לספק את המוצר הנרכש בהתאם לכתובת אשר הוזנה ע”י המשתמש עד 3 ימי עסקים.
המשלוחים יתבצעו בין השעות 8:00-18:00
אספקת המוצרים לכל הארץ וכפופה למדיניות חברת השליחויות.

4.החברה לא תהא אחראית לעיכוב אספקת המוצרים במקרים הבאים:.
כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חירום, נזקי טבע, סגר, עוצר, שביתה וכל כל מקרה שאינו בשליטת החברה.
באזורים מוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית או מעבר לקו הירוק החברה תהא רשאית לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם המשתמש.

תקנון האתר

שימוש באתר זה מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי האמור בתקנון זה.

הגדרות

לכל המונחים והביטויים המפורטים להלן בסעיף זה, יהיה לצורך תקנון זה, המשמעות המופיעה לצידם, אלא אם נאמר במפורש אחרת או שהקשר הדברים מחייב משמעות אחרת.

החברה – חברת I AM BELLE    ע.מ. 021662176 שמשרדה הרשום הוא יצחק רבין 7 קרית אונו, מיקוד 5551012, טל’ – 0509052589, דוא”ל – bellnoyman@gmail.com

האתר – אתר אינטרנטי במסגרתו מופעלות מכירות קמעונאיות  בכתובת : www.iambelle.co.il

המוצרים – כלל המוצרים המופיעים באתר ומוצעים בו למכירה.

יום עסקים – ימי חול (ראשון עד חמישי) לא כולל את: יום ביצוע ההזמנה/ ימי שישי / ימי שבת / ימי חג / ערבי חג / שבתון / חול המועד.

משתמש – כל אדם אשר עושה שימוש באתר, בשירותים ובתכנים המופיעים בו, לרבות הזמנה ורכישה של מוצרים.

א. כללי.

 1. האתר מופעל ומנוהל על ידי החברה ו/או מי מטעמה, ומתמחה במכירת בגדי ילדים ונוער, מוצרי אקססוריז ומוצרים משלימים .
 2. השימוש באתר כפוף לתנאים שלהלן. כל מבצע פעולה בו מצהיר על נכונות האמור בתקנון זה. כל משתמש באתר זה  מסכים לתנאי השימוש בו ומצהיר בזאת כי לא תהא לו ו/או מי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או ממפעיליו ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות בעלי האתר על פי תנאי שימוש אלה.
 3. המוצרים, המחירים והמבצעים המוצגים באתר זה ניתנים לרכישה דרך האתר בלבד, ובכפוף לזמינותם במלאי, לאזורי ההפצה ולאמור בתקנון זה.
 4. החברה תהיה מחויבת בהתאם לכללים שיפורסמו בתקנון זה.
 5. החברה שומרת לעצמה הזכות לשנות תקנון זה מעת לעת ולפי שיקול דעתה הבלעדי, וללא מתן התראה ו/או הודעה מוקדמת כלשהי. למשתמשי האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו כל טענות כלפי החברה ו/או מפעיליה ו/או מי מטעמה כלפי שינויים בתקנון. מועד החלת השינוי יהיה מועד פרסום נוסח התקנון באתר זה, וכי כל פעולה שתבוצע באתר לאחר הפרסום כאמור תהיה כפופה לתקנון המעודכן.
 6. המוצרים הנמכרים באתר זה מוצעים למשתמשים בו לפי המחירים הנקובים על גבי כל מוצר ומוצר.
 7. המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ ואינם כוללים דמי הובלה ו/או משלוח.
 8.  תמונות והמוצרים המוצגים  באתר  הינם לצורך המחשה בלבד.
 9. החברה איננה מחייבת לספק מוצר אשר אזל בו המלאי, והמשתמש באתר זה מוותר מראש בזאת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בכל הקשור בעניין זה.
 10. האתר מציע מעת לעת מבצעי הנחה. כל מבצע יהיה מתוארך לתקופה מוגבלת, וכי רכישת המוצר בהתאם למבצע תתאפשר למשתמש במהלך תקופת המבצע בלבד. לחברה הזכות לשנות / לעדכן / להסיר / לחדש / לבטל מבצעים מעת לעת עפ”י שיקול דעתה הבלעדי וכי למשתמשי האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו כל טענות כלפי החברה ו/או מפעיליה ו/או מי מטעמה כלפי מבצעים אלו.  אין כפל מבצעים אלא אם כן צוין אחרת באתר.
 11. כל משתמש אשר מבצע פעולות רכישה באתר מצהיר בזאת  כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים בו, וכי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד החברה ו/או מי מטעמה, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות החברה על פי תקנון זה.
 12.  ביצוע הזמנה דרך אתר זה דורש מהמשתמש להזין פרטים אישיים ופרטי אשראי. על מנת להימנע מעיכובים ושגיאות בהזמנה יש להקפיד על הזנת פרטים באופן מדויק.
 13. השימוש באתר והזמנת המוצרים בו הינה לבני 18 ומעלה, או לחילופין, מי שהינו מתחת לגיל 18יש לצרף אישור הורה ו/או אפוטרופוס. יוער כי הזנת פרטי אשראי של ההורה ו/או האפוטרופוס תיחשב כמתן הסכמה לביצוע הרכישה על ידי הקטין. 
 14. אתר זה נועד לשימוש אישי בלבד ולא למטרות רווח. חל איסור למשתמשי האתר לעשות בו שימוש מסחרי ו/או שימוש למטרות רווח. אין להעתיק, לשכפל, לפרסם, להציג, לעשות שימוש, למכור מוצר ו/או תוכן ו/או מידע ו/או שירות אשר מקורם באתר זה.
 15. החברה ו/או מי מטעמה רשאית בכל עת להפסיק, לשנות, לערוך, לתקן, לשדרג, להסיר, להוסיף, להגביל ולבצע כל פעולה ו/או תוכן ו/או מוצר ו/או שירות לפי שיקול דעתה הבלעדי וכי למשתמשי האתר ו/או לקוחותיו ו/או מי מטעמם יהיו מנועים מלטעון ו/או לדרוש ו/או לתבוע בכל האמור לעיל ובכפוף לתנאי תקנון זה.
 16. החברה שומרת לעצמה את הזכות למנוע את הגישה למכירות ו/או גלישה באתר מגולשים אשר התנהגותם אינה הולמת ו/או המנסים לפגוע בניהולן התקין של המכירות באתר ו/או מי שמסר במתכוון פרטים שגויים ו/או מי שביצע מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחברה ו/או בגורם כלשהו ו/או מי שעשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה המנוגד לדין, ו/או מי שהפר תנאי תקנון זה ו/או מי שמסר נתון שגוי לחברה במתכוון ו/או שלא במתכוון ו/או מי שכרטיס האשראי שברשותו נחסם או הוגבל לשימוש ו/או מכל סיבה אחרת שאינה מפורטת לעיל ושהחברה מצאה לנכון, לפי שיקול דעתה הבלעדי והסביר בנסיבות העניין.
 17. ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981.
 18.  על כל שימוש באתר ו/או על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה הנובעים משימוש זה ו/או בכל הקשור או הנובע מהזמנת מוצרי החברה ו/או בכל דבר ועניין אחר הקשורים באופן ישיר או עקיף לאתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית בכל הקשור ו/או הנובע מתקנון זה תהא נתונה לבית המשפט המוסמך בעיר תל אביב-יפו, והדין המהותי והפרוצדוראלי אשר יחול יהיה הדין הישראלי, אשר יגבר על כל כללי ברירת דין המפנים לתחולת דין זר.
 19. תקנון זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומתייחס בצורה שיוונית לשני המינים יחד

ב.רכישה  והזמנה דרך האתר

 1. כל תושב ישראלי עם כתובת בגבולות מדינת ישראל רשאי לרכוש באתר זה ולו כתובת דואר אלקטרונית וכרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף אשר הונפק בישראל ע”י אחת מחברות האשראי. 
 2. על מנת  שפעולת הרכישה תאושר יש לקבל אישור של חברת האשראי לביצוע עסקת הרכישה. ככל ולא תאושר עסקת האשראי במועד, לא יהא תוקף לפעולת הרכישה. עם אישור ההזמנה ע”י חברת האשראי תינתן הודעה ללקוח לפיה העסקה אושרה. יוער, כי רק הזמנה שאושרה על ידי חברת האשראי תחייב את ביצוע העסקה.
 3. חל איסור מוחלט לביצוע של רכישות באתר על ידי סוחרים ו/או גורמים פרטיים אשר פועלים לשם פעילות מסחרית אשר עלולים למכור לצדדים שלישיים ו/או לסחור, במישרין ו/או בעקיפין, במוצרים אשר רכשו באתר. החברה שומרת על זכותה לנקוט בצעדים משפטיים כנגד גורמים אשר יפעלו בניגוד להוראה זו.
 4. לצורך השלמת פעולת הרכישה, יידרש הרוכש למלא פרטים אישיים לרבות פרטי דוא”ל וכתובת למשלוח ההזמנה.
 5.  יש להקפיד על מסירת כל הפרטים המצוינים באתר באופן מדויק. ככל וימסרו פרטי הזמנה שגויים, לא תהיה לחברה אחריות לקליטת ההזמנה, אישור ההזמנה ואספקת ההזמנה. לחברה שמורה הזכות  לחייב את המשתמש בתשלום נוסף בגין דמי משלוח.
 6. ככל ולא אושרה העסקה ע״י חברת האשראי תשלח הודעה למשתמש על כך והוא יידרש למסור אמצעי תשלום אחר.
 7. אישור ההזמנה כפוף לכך שהמוצר הנרכש קיים במלאי במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה גם במקרה שבו צוין באתר כי המוצר קיים במלאי. במקרה שבו  המוצר המוזמן איננו קיים במלאי, ההזמנה תבוטל, המשתמש יזוכה בסכום שחויב (ככל וחויב). המשתמש מצהיר ומתחייב בזאת כי לא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה בעניין זה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף, אשר נגרם לו ו/או לצד ג’ כתוצאה מכך שההזמנה בוטלה.
 8. אספקת המוצר תבוצע לכתובת שתוזן על ידי המשתמש באתר בלבד, ובכפוף לרשימת יעדי האספקה של החברה. למען הסר ספק, לחברה הזכות הבלעדית להגדיר את אזורי ויעדי האספקה, וכי המשתמש מוותר בזאת מראש על כל טענה ו/או דרישה לעניין זה.
 9. עם הזנת פרטי התשלום ישלח למשתמש אישור הזמנה בדוא”ל על קליטת פרטי ההזמנה. אין באמור במייל זה משום התחייבות של החברה לספק את ההזמנה, אלא רק אישור על כך שההזמנה נקלטה.  

ג. אחריות

 1. השימוש באתר נע באחריותו המלאה של המשתמש בלבד. מובהר, כי החברה ו/או מי מטעמה לא תהא אחראית ולא תישא בכל נזק (ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי ו/או אחר) שנגרם למשתמש ו/או לצד ג’, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, מכל סיבה שהיא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 2. לא תהא למשתמש באתר כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי החברה בקשר עם האתר, הפריטים המוצעים במסגרתו או תכניו..
 3. החברה אינה מתחייבת לשמור על זמינות האתר ו/או זמינות תכני האתר ו/או שירותי האתר. מובהר, כי האתר, תכניו והשירותים הניתנים במסגרתו אינם חסינים מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי המפעילים או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – בין בחומרה, בין בתוכנה, בין בקווי ובמערכות תקשורת, בין אצל המפעילים ובין אצל הנהלת האתר – ולא יהא באלה כדי להטיל על החברה איזו אחריות ו/או להקים זכות למי מהמשתמשים ולא תהא למשתמשים כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בקשר לכך.
 4. המשתמש באתר מתחייב לשפות את החברה, עובדיה, מנהליה ו/או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת תנאי שימוש אלה, וזאת מבלי לגרוע מזכויותיה של החברה בהתאם לכל דין. בנוסף, יפצה ו/או ישפה המשתמש את החברה, עובדיה, מנהליה ו/או מי מטעמה בגין כל טענה, תביעה או דרישה שתועלה נגדה על-ידי צד שלישי כלשהוא כתוצאה מתכני משתמשים אותם העלו ו/או מסרו ו/או פרסמו באתר, או כתוצאה מכל שימוש אותו עשה בשירותי האתר.

ד.  אבטחה ופרטיות 

 1. המשתמש מצהיר כי ידוע לו שהשימוש באתר מחייב את מסירת פרטיו האישיים (לרבות שם, דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכתובת), אשר יישמרו על ידי החברה במאגר מידע רשום על שמו, ולמשתמש באתר לא תהא כל טענה ו/או דרישה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בקשר למסירת פרטיו והשימוש בפרטיו והוא מוותר על כל טענה ו/או תביעה כאמור, לרבות מכוח חוק הגנת הפרטיות, תשמ”א-1981.
 2. מאחר שהאתר פועל בסביבה מקוונת, אין באפשרות החברה להבטיח חסינות על סודיות פרטי המשתמשים ומניעת הגעתם לגורמים זרים וכן אין באשרותיהם להבטיח מפני חדירות למחשביהם ו/או מפני חשיפת המידע האגור על-ידם. אם למרות אמצעי האבטחה הננקטים על-ידי החברה, יצליח צד שלישי כלשהו לחדור למידע הנוגע למשתמשים באתר ו/או להשתמש בו לרעה, הרי שלמשתמש לא תהיה כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי החברה ו/או מי מבעליהם ו/או מי ממנהליהם ו/או מי מעובדיהם ו/או מי מטעמם בנוגע לאמור.
 3. פרטי כרטיסי האשראי של המשתמשים המבצעים פעולות באתר אינם נשמרים במערכות החברה, מאחר וסליקת כרטיסי האשראי מתבצעת באמצעות גורם חיצוני. לאור העובדה כי עסקינן בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרות החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למערכת המחשוב הקיימת ברשותם ו/או חשיפת מידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי כלשהוא לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהא למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי החברה ו/או מי מטעמה. כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון לא יהיו המפעילים אחראים לכל נזק ו/או פגיעה מכל סוג שהוא, עקיף ו/או ישיר, שעשוי להיגרם למשתמש ו/או למי מטעמו, אם מידע כלשהוא, שמסר המשתמש באתר, יאבד ו/או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
 4. החברה אחראית לשמירת פרטיות פרטי המשתמשים (ככל שיהיו ברשותם), אולם היא שומרת לעצמה את הזכות לחשוף את פרטי המשתמש (ככל שאלו ידועים להם) במקרים בהם המשתמש ביצעה מעשה ו/או מחדל, הפוגעים ו/או העשויים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם ו/או המשתמש עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או אם התקבל בידי המפעילים צו שיפוטי, המורה להם למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי כלשהוא וכן בכל מחלוקת ו/או הליך משפטי.
 5. שליחת הודעות ע”י האתר בכל דרך שהיא לרבות דואר, דואר אלקטרוני ו/או מסרונים (לרבות לטלפון הנייד) כחלק מתפעול האתר ו/או כחלק ממתן שירות למשתמשי האתר כגון: שליחת הודעת אימות, תזכורות לצורך השלמת הזמנה, חשבונית עסקה וכדומה אינה מהווה “מסר פרסומי”. המשתמש מאשר בזאת שליחת הודעות כאמור על ידי האתר.
 6. הגלישה באתר והשימוש בשירותים הכלולים בו מהווה הסכמה מצד המשתמש לכך שהחברה תוכל לבצע פיקוח ממוחשב על השימוש בשירותים באמצעות Cookies ו/או אמצעים דומים למטרות שיווק ו/או פרסום ו/או קידום מכירות ו/או מכירות, למטרת פניה למשתמש בכל דרך, לרבות בדרך של דיוור ישיר של חומר שיווקי ופרסומי ו/או אחר בכל אמצעי תקשורת (לרבות ב-SMS ודוא”ל) עידוד נאמנות, ניתוח ומחקר סטטיסטי, עריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר בקשר לנושא שיווקי ו/או לצרכים פנימיים, כגון צרכי תחקור תלונות ו/או ביקורות וכדומה). המפעילים רשאים להשתמש בכל מידע מהאתר, לצורך בקרה ו/או פיקוח ו/או פיתוח ו/או שמירה על איכות השירותים, רמתם ותקינותם ו/או לצורך קיום הוראות כל דין, ו/או לצרכיהם.

 

החברה רשאית לשנות מעת לעת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות

ה. קניין רוחני

 1. אין להעתיק, לשכפל, למכור, ולתרגם נתונים או מידע כלשהו מן האתר מבלי לקבל את רשותה המפורשת של החברה מראש ובכתב. כמו כן אסור בהחלט לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, בבסיס הנתונים, ברשימות המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים באתר בלא קבלת הסכמתה של החברה מראש ובכתב.
 2. אין להשתמש בנתונים המופיעים באתר לצורך הצגתם במקום אחר, בלא לקבל את הסכמתה של החברה מראש ובכתב.